Toaleta pre mačky Poopoopeedo

Dizajnová a unikátna krytá moderná mačacia toaleta Poopoopeedo sa hodí do každého interiéru a najmä tam, kde musí byť toaleta umiestnená viditeľne. Moderná a uzavretá mačacia toaleta poskytuje mačkám všetkých veľkostí príjemné súkromie, obmedzuje prenikanie nepríjemného zápachu do interiéru a vás si získa pre svoj moderný design a odolný materiál. Poopoopeedo je navrhnutý na dlhodobé používanie, ponúka pevnosť a robustnosť a jednoduché čistenie.

 

 

 

Výber varianty produktu

123 € 102 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Toaleta pre mačky Poopoopeedo

Poopoopeedo je dizajnový mačacia toaleta v tvare vajcia s výrazným a harmonickým vzhľadom od francúzskych dizajnérov, aký ste ešte nevideli! Okrem toho, že je esteticky atraktívne, je k dispozícii v rôznych trendy farbách, ktoré uspokoja vkus každého. Horný diel toalety je tiež vybavený 7 bezpečnostnými pántami, vďaka ktorým drží horný a spodný diel mačacej toalety spoľahlivo na sebe a horné veko tak nemôže samovoľne spadnúť.

Vďaka rukoväti v tvare mačacej labky na hornej časti trupu sú ľahko oddeliteľné, aby bolo možné pohodlne preniesť obsah spodnej časti trupu do vreca na odpadky. Veľkosť otvoru je dostatočný pre všetky veľkosti mačiek tak, aby dostatočne izoloval toaletu od vášho interiéru a stelivo zostávalo vo vnútri. Ultra odolný, kvalitný a ekologický materiál, použitý plast je 100% recyklovateľný a odoláva kyslosti mačacieho moču.

Hlavné funkcie:

  • Moderný a patentovaný dizajn inšpirovaný pop-artom 70. rokov
  • Krytá toaleta obmedzuje prenikanie zápachu do interiéru a vynášanie podstielky
  • Lopatka a tablety proti zápachu sú diskrétne schované pod vekom toalety
  • Veľkosť toalety vhodná aj pre veľké mačky
  • Špeciálny tvrdený a odolný plast
  • Jednoduchá manipulácia a údržba
  • Toaleta je vhodná pre sypké podstielky
  • Rozmery: 70 x 40 x 40 cm, vstupný otvor: 18 x 21 cm

 

 

Jednoduché čistenie a údržba

Poopoopeedo, navrhnutý na dlhodobé používanie, ponúka pevnosť a robustnosť, akú doteraz nikto nevidel. Toaleta sa dá ľahko vyčistiť a umyť jednoduchým prúdom vody v sprche alebo vo vani. Jeho hladký povlak na vnútornej strane nezadržuje nečistoty a neprestupujú pachy. Príslušenstvo je diskrétne a starostlivo integrované vo vnútri veka, aby nedošlo k jeho strate pri skrývaní. Na vnútornej strane je uchytená v integrovanom držiaku lopatka na čistenie toalety a ďalší držiak na protipachovú tabletu, životnosť tablety je 1 mesiac. Lopatku aj protipachovú tabletu je možné dokúpiť na našom e-shope.

 

 

Odolný a ekologický materiál

Mačacie záchod Poopoopeedo je vyrobený z odolného a ekologického plastu s hrúbkou 4 mm, ktorý je úplne recyklovateľný, anti-UV ochrana udržuje farby stále jasné a žiarivé. Zároveň je odolný proti chemickému pôsobeniu mačacieho moču. Vnútorný hladký povrch úplne minimalizuje zachytávanie alebo zanášanie nečistôt a pachu. Mačacia toaleta Poopoopeedo je určená na vykonávanie potreby do sypkej podstielky, ktoré nasypete do jej spodnej časti.

 

 
Návody

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.