Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Cheerble dosková plocha pre mačky 3v1

Inteligentné hračka pre mačky Cheerble 3v1 je dodávaný s plochou na škrabanie, loptičkou Cheerble a hracie doskou, ponúkne tak vašu mačke miesto na hranie, cvičenie a šlofíka. Hračka je vhodná pre všetky mačky od najmenších mačiatok až po najväčšie dospelé mačky. S touto podarenú plochých hrou sa Vaša mačka rozhodne nudiť nebude.

 

 

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Objednávky do 2. 10. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 4. 10.

115 € 95 € bez DPH
ks
Kód produktu: P50738
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(1)
Cheerble dosková plocha pre mačky 3v1
Cheerble dosková…
115 €

Popis produktu

Cheerble dosková hra je univerzálna sada hračiek pre všetkých. Dokonale vhodné pre všetky mačky od najmenších mačiatok až po najväčšie dospelé mačky. Dosková plocha je čiastočne zakrytá a obsahuje otvory, ktorými môže mačka počas hrania prestrčiť labky. Konštrukcia hry je vyrobená zo silnej vlnitej lepenky a mačka ju môže použiť ako škrabadlo. Hra je dodávaná s malým Wicked Ball loptičkou, ktorý môže vykonávať rôzne manévre, ako je točenie, skákanie, alebo kotúľanie sa. Loptička obsahuje senzor, ktorý rozpozná, keď narazí na stenu, čím sa lopta odrazí iným náhodným smerom a zabráni uviaznutia loptičky v otvoroch, alebo iných tesných miestach. Farbené indikátory na loptičke udávajú intenzitu hry, zelené (jemné - cvičenie s loptou, ktorý sa krúti okolo plochy), fialové (normálny - loptička sa zrýchľuje a skáče) a červené svetlo (aktívne - najviac pohyblivý loptička). Loptička je nabíjaný pomocou USB kábla, po úplnom nabití ponúka štyri hodiny nepretržitého hrania a zábavu pre Vaše miláčikov. Cheerbie je typ plnohodnotných mačacích podnetov, ktoré ponúkajú veľa rôznych herných možností, vďaka ktorým sa vaša mačička bude pohybovať a posilňovať po celý deň.

Ako to funguje: Stlačením tlačidla na 3 sekundy zapnete loptička Cheerble Ball, vyberte režim intenzity. Zelená pre jemný, modrá pre normálne a fialová pre aktívne. Aktivujte Cheerble ball poklepaním alebo potrasením a nechajte Cheerble na ploche pre mačacieho kamaráta.

 

 

 

Výhody

  • Poťah zo syntetických vlákien
  • Pre cvičenie i odpočinok
  • Vstavané škrabadlo
  • 3 režimy Wicked ball
  • Rôzne herné možnosti
  • USB nabíjanie loptičky
  • Systém vyhýbanie sa prekážkam

Produkt je zaradený v kategóriách

Hračky Pre mačky Hračky pro kočky podle typu Obyčajné Hračky pro kočky podle značky Hračky pro kočky Cheerble Škrábací hračky pro kočky Cheerble Ostatní Škrábací Pro kočky Podle typu Podle značky

Zobraziť celý popis

Parametre

velikost Pro kočky

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

FroliCat® Multi

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
45 €

Porovnať

EYENIMAL Dispenser Ball

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
8 €

Porovnať

Cheerble Ice Cream pohyblivá hračka pre mačky
Varianty (3)
modrá růžová zelená

Cheerble Ice Cream pohyblivá hračka pre mačky

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
62 €

Porovnať

Naposledy navštívené