Patpet 690

Patpet 690 je elektronický výcvikový obojok pre stredné a veľké plemená psov s funkciou zvuku, vibrácie a impulzu v 16 úrovniach. Na vzdialenosť 300 m možno cvičiť až 2 psov pomocou jedine vysielačky s podsvieteným LCD displejom a prístupnými tlačidlami pre jednoduché ovládanie. Zariadenie je vodeodolné a dobíjacie.

 

Výber varianty produktu

99 € 82 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet 690

Nabíjací obojok Patpet 690 je výcvikový obojok s dosahom až 300 m, ktorý je vhodný pre základné aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Obojok ponúka 3 druhy korekce- zvuk, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý možno regulovať v 16 úrovniach. Výcvikový obojok je možné prikúpením prijímača použiť pre ovládanie 2 psov pomocou jednej vysielačky. Vysielačka má podsvietený LCD displej a prístupná tlačidlá pre jednoduché ovládanie obojku. Patpet 640 je vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Obojok je iba vodeodolný, možno ho používať v miernom daždi, ale nesmie dôjsť k jeho ponorenie. Disponuje rýchlym dobíjaním prijímača aj vysielača pomocou USB kábla, ktoré je súčasťou balenia.

 

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Patpet 690 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibrácií alebo elektrostatickým impulzom, ktorý možno regulovať. Úrovne intenzity sú nastaviteľné v 16 úrovniach. Vibrácie a zvuk nie sú nastaviteľné.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Patpet 690 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 300 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Patpet je ideálnou voľbou pre použitie v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Baterie a nabíjení:

Vysielač i prijímač sú opatrené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitie zaznamenáva 2 -3 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom prijímač zotrvá po dobu 30 dní, vysielačka až 60 dní v závislosti od použitia.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet 690 dohliadnete až na 2 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť ďalší prijímač. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej:

Patpet 690 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom s prehľadnými a dobre dostupnými tlačidlami. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav batérie a ukazovateľ zvoleného psa a polohu zámku.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Patpet 690 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Možno ho používať len v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr pre základné použitie, nie ale pre výcvik psov vo vode.

 

Délka obojku:

Nastaviteľný nylonový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Komfortné pre obvod krku do 56 cm.

 

Váha a rozměry:

Vysielačka: šírka - 4 cm; výška - 8 cm; hĺbka 2,2 cm. Prijímač: šírka - 3,8 cm; výška - 6,5 cm; hĺbka 2,6 cm, hmotnosť 56 gramov.
Technické parametre

Dosah 300 m
Sila impulzu 16
Sila vibrácie 1
Síla zvuku 1
Protištěkací mód nie
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,2 x 2,9 x 3,7 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 12,8 x 4,8 x 2,8 cm
Hmotnosť prijímača 56 g
Napájanie nabíjací
Vodotesnosť vodeodolný
Displej LCD podsvícený
Výdrž prijímača 10 - 14 dní
Výdrž vysielača 2 - 3 týdny
Dĺžka obojku 20 až 65 cm
Funkcia zvuk, vibrace, impuls

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.