Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dogtra ARC 802

Moderný elektronický výcvikový obojok s nízkým profilom, ktorý je dobre prispôsobený tvaru krku psa a je skrytý za remienkom obojku. Rovnako ručný ovládač je precizne tvarovaný a profilované zdrsnené plochy ho umožňujú pri cvičení vždy pevne držať v ruke. Precizne nastavovanie úrovne stimulácie pomocou otočného prepínača o 127 úrovniach. Výcvikový obojok s elektrickou stimuláciou a vibráciami. Vhodný pre psy s bežnou citlivosťou a temperamentom, ktorý nevyžadujú obzvlášť vysokú úroveň stimulácie. Verzia pre výcvik dvoch psov.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 4. 10.

575 € 475 € bez DPH
ks
Kód produktu: P6744
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Dogtra ARC 802 je veľmi praktický, precizný a róbustný výcvikový obojok. Jedná sa o pokročilý model z rady profesionálných elektronických obojkov od firmy Dogtra. Obojok Dogtra ARC 800 má dosah až 800 metrov a je tak ideálnou voľbou ako pro základný výcvik, tak aj pre profesionálný výcvik loveckých, či pracovných psov. Dogtra ARC 802 disponuje funkciami vibrácie a impulz (krátký a dlhý), ktoré je možné nastaviť v 127 úrovniach. Nastavenie sily impulzu je veľmi plynulé a upozornenie pre psa tak môže byť naozaj mimoriadne jemné. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zmeniť pomocou kolieska na vysielači. Ako obojek, tak aj vysielačka sú nabíjacie a pýšia sa veľmi dobrou výdržou akumulátoru - pri bežnom používání až niekoľko dňov. Dogtra ARC 802 má ergonomicky tvarovanú vysielačku a veľmi pohotové ovládánie - tlačítka sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je preto zaistená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potrebná. Vzhľadom k možnosti nastavenia sily elektrostatických impulzov v 127 úrovniach, je obojok vhodný ako pre malé, stredné, tak i veľké plemená psov. Doporučujeme ho pre psy o váhe od 10 do 90 kg. Obojok je plne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metru. 

 

 

Dosah obojku

Dogtra ARC 802 vám pomôže trénovať Vašeho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 800 metrov. Je tak ideálnou voľbou pre výcvik základných povelov ako sú ku mne, k nohe, zostaň apod., poprípade i na odvolanie, privolanie či výcvik psa na dlhé vzdialenosti.

 

Typ korekcie 

Dogtra ARC 802 využíva ako korekciu vibráciu a el. impulz (krátky alebo dlhý), ktorý je možné nastaviť vo 127 úrovniach. Upozornenie pre psa tak môže byť naozaj mimoriadne jemné. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru priamo pre Vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielačke. 

 

Baterie a nabíjenie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú u Dogtry ARC 800 osadené  vymeniteľným a rýchlonabíjacím Li-Po akumulátorom. Výdrž vysielačky aj samotného obojku sa v prevádzke pohybuje okolo 3 až 7 dňov. Obojok aj vysielačku nabijete behom 2 hodín.

 

Vodotesnosť 

Dogtra ARC 802 je dodávaná s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, blato). Vysielačka u Dogtry ARC 802 je iba vodeodolná (nevadí jej krátkodobý dážď alebo sneh).

 

Počet psů 

Dogtru ARC 800 je možné použiť pre výcvik až dvoch psov súčasne.

 


Dĺžka obojka

Dogtra ARC 802 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 65 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,5cm, výšku 11,1cm, hĺbku 3,2cm a jej váha je 110 gramov. Prijímač má šírku 8,9cm, výšku 2,9cm, hĺbku 4,2cm a jeho váha je 65 gramov. 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Výcvik Podľa plemena Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 0 až 300 metrov 300 až 600 metrov 600 až 1000 metrov Podle značky Dogtra Podle typu Elektrické Vibrační Podle vodotěsnosti Voděoodolné Podle počtu psů Vodotěsné Ponořitelné Pro 1 psa Pro 2 psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 800 m
Počet psov 2 psy
Funkce Impuls, Vibrace, Booster
Vodotesnosť Ponořitelný
Napájanie USB nabíjení
velikost Pro střední psy, Pro velké psy, Pro největší psy

Súbory

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Dogtra ARC 802

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
575 €

Porovnať