15% ZĽAVA na všetky produkty DogTrace. Akcia platí od 30.6 - 14.7. V objednávke zadajte kód: DOG15
Elektrický obojek pro hluché psy Pet at School Soft
Elektrický obojek pro hluché psy Pet at School SoftElektrický obojek pro hluché psy Pet at School SoftElektrický obojek pro hluché psy Pet at School Soft Ukáž video
Zľava
27 €

Pet at School Soft

Akcia

Elektronický vibračný výcvikový obojok Num Axes Pet at School Soft je bez elektrickej stimulácie a dosah obojku je 200 metrov. Pet at School Soft disponuje funkciami vibrácie, zvuk, svetlo. Doporučujeme ho pre základný výcvik malých, stredných aj veľkých psov.

Pôvodne 113 € 86 € 71 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 08. 07. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Pet at School Soft

Elektronický vibračný obojok Num Axes Pet at School Pulse je praktický a jednoducho ovládateľný výcvikový obojok s dosahom 200 metrov. Je vhodný pre psov, u ktorých vibračné pôsobenie postačuje a pre majiteľov, ktorí nechcú používať elektrostatickú stimuláciu. Ovládač umožňuje posielať psovi signály dvojakého druhu: vibračný (chvením obojku na krku psa, sprostredkované dvomi plastovými kontaktnými body) a zvukové, ktoré ide využiť k výcviku podľa potreby rôznym spôsobom. Tento výcvikový obojok teda nie je vybavený elektrostatickou stimuláciou pomocou impulzov. Vysoko svietivá červená LED v obojku - na povel z ovládača v tme zviditeľní Vášho psa výraznými intenzívnymi záblesky omnoho výraznejšie aj než bežný svietiaci obojok. Koncepcia všetko v jednom - pes nemusí mať v noci ďalší svietiaci obojok. Kompaktný ovládač malých rozmerov bez vonkajšej antény je veľmi šikovný do ruky, má pohotové ovládanie a je veľmi odolný.

 

 

 

Dosah obojku

Num Axes Pet at School vám pomôže trénovať Vašeho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 200 metrov. Dosah 200 metrov je dostatočný pre väčšinu psov. Num Axes Pet at School je ideálnou voľbou pre základný výcvik povelov sadni, ľahni a ku mne.

 

Typ korekcie 

Výcvikový obojok Num Axes Pet at School má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie a vibrácie. Vibrácie sú nastaviteľné v 2 úrovniach. Samostatná vibrácia väčšinou stačí pre odvedenie pozornosti psa a nie je tak nutné používať impulz. 

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač u Num Axes Pet at School je na 3V batérii s označením CR2 a vysielačka je na batérie CR2032. Obojok aj vysielačka vydrží veľmi dlho v prevádzke, výrobca udáva až 6 mesiacov pri bežnom použití. Cena nových batérií sa pohybuje okolo 2 EUR.

 

Vodotesnosť 

Vysielačka je vodotesná a nevadí jej bežný dážď a sneh, ale nesmie dôjsť k ponoreniu do vody. Prijímač je kompletne vodotesný a ponoriteľný. Je tak ideálnou voľbou pre výcvik psov vo vode

 

Počet psov 

Num Axes Pet at School je špeciálne navrhnutý len pre výcvik jedného psa. Vďaka tomu má veľmi pohotové ovládanie, ktoré je veľmi jednoduché. Pre každú funkciu máte tlačítko zvlášť, takže nedochádza k oneskoreniam, keď potrebujete rýchlo reagovať.

 

 

Dĺžka obojku

Num Axes Pet at School má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,2cm x 9,8 cm x 1,7cm a jej váha je iba 36 gramov. Prijímač má šírku 6,8cm, výšku 4,3cm, hĺbku 3,8cm a jeho váha je 75 gramov vrátane obojku.

 

 

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 3V CR2
Hmotnost vysílače 36 g
Výdrž vysílače 3 - 6 měsíců
Výdrž přijímače 3 - 6 měsíců
Displej nemá
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce vibrace + zvuk + světlo
Napájení na baterie
Hmotnost přijímače 75 g
Baterie ve vysílači CR2032
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,2 x 9,8 x 1,7 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 6,8 x 4,3 x 3,8 cm
Délka obojku 20 - 65 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 2
Dosah 200 m
Počet psů 1 pes

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.