Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Petrainer PET998DB

Petrainer PET998DB je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 99-tich úrovniach. Na dosah max 300 m môžete cvičiť až 2 psy naraz pomocou jedinej ergonomickej vysielačky. Zariadenie má podsvietený displej a je dobíjací. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 4. 10.

74 € 61 € bez DPH
ks
Kód produktu: P223
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Petrainer PET998DB je základný elektronický výcvikový obojok s dosahom až 300 metrov, vodeodolným prijímačom a možnosťou ovládať 2 psy naraz. Jedná sa o najdostupnejší obojok na trhu v pomere ceny a výkonu. Odporúčame obojok skôr nenáročným majiteľom, ktorí s výcvikom psa začínajú. Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteľný v 99-tich úrovniach Elektrický výcvikový obojok Petrainer PET998DB odporúčame skôr majiteľom pre nenáročný výcvik psa. Zariadenie využíva na korekciu zvuk, vibrácie a impulz. Tento obojok patrí medzi zariadenia s najväčším počtom možností na nastavenie sily korekcií. Impulzy aj vibrácie je možné nastaviť na 0 až 100 úrovní, čo vám umožňuje presnejšie nastavenie sily pre každý typ psa. Preto je možné obojok bez problémov využiť pre menšie aj veľké psy od 5 do 90 kg. Výcvik môžete rozšíriť až pre 2 psy zároveň pomocou jednej vysielačky. Medzi jednotlivými psami prepínate jednoducho tlačidlom a pre každého môžete využiť iný variant korekcií. Na rozšírenie sady pre 2 psy postačí iba dokúpiť ešte jeden prijímač. Vysielačka aj prijímač sú dobíjacie a majú teda väčšiu výdrž v prevádzke.

 

 

Model PET 998DB vďaka šikovnému pohybovému senzoru vie sporiť energiu. Akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne sa do režimu stand-by. Vysielačka má podsvietený LCD displej, je veľmi malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná pre dobré držanie v ruke. V balení ďalej nájdete 2 dĺžky elektród pre optimálne nasadenie obojku. Dlhšie elektródy využite, ak vlastníte dlhosrstého psíka. Správne priliehanie elektród ku koži psa, zaisťuje správnu účinnosť korekcií. Prijímač disponuje ON/OFF tlačidlom pre vypnutie a zapnutie prijímača, čím je zaistená dlhšia výdrž v prevádzke.

Zariadenie má vodeodolný prijímač, ktorý vám umožní zariadenie využiť aj v miernom daždi. Obojok ale nevydrží prudký dážď, ponorenie - ani na krátku dobu a tiež dlhodobý kontakt s vodou či vlhkosťou. Pokiaľ obojok použijete napr. v daždi, odporúčame nechať zariadenie pred ďalším použitím vyschnúť.

 

 

Dosah obojku

Dosah pri Petrainer PET998DB sa pohybuje v rozmedzí 50-300 metrov, v závislosti od terénu. Obojok odporúčame na použitie v domácich podmienkach alebo na miestach, kde nie je členitý terén. Nezabudnite, že dosah je vždy meraný v laboratórnych podmienkach, aby bolo možné určiť presný maximálny limit. V praxi sa vždy dosah odvíja od prostredia, kde psíka cvičíte.

 

Typ korekcie

Petrainer PET998DB má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibráciu a elektrostatický impulz. Vibráciu a silu impulzu si môžete nastaviť v 99-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na vysielači.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka u Petrainer PET998DB je osadená dobíjacím Lítium-Ion akumulátorom o kapacite 550mAh a výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 1 mesiaca. V prijímači je aj dobíjací akumulátor s kapacitou 200mAh. Jeho výdrž sa pohybuje okolo 3 až 7 dní.

 

Vodotesnosť

Model Petrainer PET998DB disponuje najzákladnejšou výbavou proti vode s označením IPX6. Prijímač je vodeodolný do mierneho krátkeho dažďa. Vysielačka je bez ochrany. Odporúčame preto obojok pre základný výcvik v nenáročnom prostredí.

 

Počet psov

Petrainer PET998DB je možné použiť na ovládanie viacerých psov naraz bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť až pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Délka obojku

Petrainer PET998DB prichádza s plastovým obojkom v balení, ktorý je možné nastaviť od 20 až do 60 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 12,5 cm (s anténou), hĺbku 2,2 cm a jej váha je 53 gramov. Prijímač má šírku 6,5 cm, výšku 3 cm, hĺbku 3,8 cm a jeho váha je 56 gramov (vrátane batérie).

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Výcvik Podľa plemena Pre malých psov Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 0 až 300 metrov 300 až 600 metrov Podle značky Petrainer Podle typu Elektrické Vibrační Zvukové Podle vodotěsnosti Voděoodolné Podle počtu psů Pro 1 psa Pro 2 psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 300 m
Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk
Úroveň vibrace 99 úrovní
Úroveň impulsu 99 úrovní
Délka obojku 20 - 60 cm
Vodotesnosť Voděodolné
Napájanie USB nabíjení
Batérie v prijímači 200 mAh
Batérie vo vysielači 550 mAh
Napájanie prijímača USB nabíjení
Napájanie vysielača USB nabíjení
Výdrž vysielača 1 měsíc
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Hmotnosť vysielača 53 g
Hmotnosť prijímača 53 g
Rozmer prijímača 6,5 x 3 x 3,8 cm
Rozmer vysielača 4 x 12,5 x 2,2 cm
velikost Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Súbory

Súvisiace produkty

Vysielačka Canicom 250 LE

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
70 €

Porovnať

Vysielačka Dogtra 612C

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
214 €

Porovnať

Novinka
Varianty (2)
pro 1 psa pro 2 psy

Reedog P20

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
90 €

Porovnať

Dogtrace d-control easy small

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
107 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Elektrický obojek Petrainer PET998DB
Varianty (1)
pro 1 psa / podsvícený

Petrainer PET998DB

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
74 €

Porovnať