Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick
Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger KickMartin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger KickMartin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick

Martin System Micro B Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick

Pre Trainer PT 3000 SSC od svetoznámej značky Martin System, je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 18 úrovniach. Obojok má extra dlhý dosah až 3000 m. Výber z 9tich výcvikových režimov umožňuje naprogramovať tlačidlá na upozornenie presne podľa vašich potrieb. Zariadenie sa spúšťa na magnet a je možné cvičiť aj 2 psy. Variant s hands free ovládaním.

Nový prijímač je teraz možné prepojiť so šikovnou aplikáciou!

Výber varianty produktu

871 € 720 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 01. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Martin System Micro B Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick

Pre Trainer PT 3000 SSC od svetoznámej značky Martin System, je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 18 úrovniach. Obojok má extra dlhý dosah až 3000 m. Výber z 9tich výcvikových režimov umožňuje naprogramovať tlačidlá na upozornenie presne podľa vašich potrieb. Zariadenie sa spúšťa na magnet a je možné cvičiť aj 2 psy. Variant s hands free ovládaním. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 18-tich úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať až z 9 nastavení zvuku a impulzu. Zariadenie je vybavené jednoduchým spínačom na magnet a umožňuje výcvik až 2 psov naraz. Obojok Martin System Tiny TT SSC je vhodný pre malé, stredné aj veľké plemená. Nový prijímač Micro B umožňuje prepojenie cez mobilnú aplikáciu DOGGIFY. V aplikácii môžete sledovať teplotu psa, upozorní Vás, pokiaľ elektródy nie sú v kontakte s pokožkou, alebo Vám umožnia na diaľku vypnúť korekciu impulzom.

 

 

 

 

Dosah obojku

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 3000 metrov. Dosah 3000 metrov je vhodný na profesionálny výcvik loveckých psov. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC je tak ideálnou voľbou aj tam, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Typ korekce

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 18-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Baterie a nabíjení

Vysielačka aj prijímač sú u Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC osadený 3V batériou typu CR2. V pohotovostnom režime vydrží vysielačka až 2 roky. Prijímač vydrží 1 rok, pri stálom používaní až 1 mesiac. Indikácia stavu vybite batérie (červené LED svetlo).

 

Vodotěsnost

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC je dodávaný s vodotesným prijímačom. Prijímač nevadí bežný dážď, sneh alebo bahno a môže dôjsť k jeho krátkodobému ponoreniu do vody. Vysielačka je odolná iba proti miernemu dažďu.

 

Počet psů

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC je možné použiť na ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až na výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej 

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC má kvalitný LCD displej. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, počet psov, silu impulzu.

 

Délka obojku

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozměry

Vysielačka má šírku 10 cm, výšku 5,5 cm, hĺbku 2,7 cm a jej váha je 90 gramov. Prijímač má šírku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hĺbku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramov.

 

 
Technické parametre

Batérie v prijímači 9V CR2
Hmotnosť vysielača 92 g
Výdrž vysielača 1 - 2 roky
Výdrž prijímača 1 měsíc
Displej LCD nepodsvícený
Vodotesnosť Vodotesný
Funkcia impuls + zvuk
Napájanie na batérie
Frekvence 869,5 MHz
Hmotnosť prijímača 75 g
Batérie vo vysielači 3V CR2
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,5 x 10 x 2,7 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 3,2 x 5,5 x 3,8 cm
Dĺžka obojku 20 - 55 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Sila impulzu 18
Dosah 3000 m
Počet psov 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.