Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Reedog Spray Trainer

Elektronický výcvikový obojok Reedog Spray Trainer je určený na odnaučenie nežiaduceho štekanie nežiaduceho správania psov. Obojok disponuje funkciou zvuku, spreje a protištěkacím modem. Na vzdialenosť 150 m možno cvičiť 2 psov pomocou jedinej vysielačky. Jedná sa o zariadenie s veľkou výdržou batérií, je plne vodotesné a vhodné pre všetkých psov s váhou od 7 kg.

 

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 2. 6. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v utorok 6. 6.

135 € 111 € bez DPH
ks
Kód produktu: P46887
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(4)
Reedog Spray Trainer
Reedog Spray Trainer
135 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok Reedog Spray Trainer je špeciálne vyvinutý obojok, určený na odnaučenie nežiaduceho štekanie a nežiaduceho správania až 2 psov na vzdialenosť až 150 m. Obojok je vhodný pre všetkých psov s hmotnosťou od 7 do 90 kg. Obojok je vybavený korekciou zvuku, spreje a protištěkacím módom. Sprejový signál je psovi nepríjemný, ale je maximálne šetrný a tiež účinný. Pomocou ovládača môžete aktivovať obojok a psovi bude pod ňufák Streknutie malé množstvo tekutiny z mini nádržky na jeho obojku. Na diaľkovom ovládači je možné vybrať krátke, alebo dlhé streknutiu či nízke alebo vysoké zvukové varovanie (pre každú funkciu je tlačidlo na vysielačke zvlášť).

                                             

Reedog Spray Trainer možno použiť aj ako protištěkací obojok, kedy využíva korekciu zvuku a spreje, štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť v troch úrovniach (nízka, stredná a vysoká) takže si sami určíte, aká intenzita štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Funkciu protištěkacího módov môžete aktivovať a deaktivovať podľa potreby. Prijímač je osadený dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom a výdrž v prevádzke sa po nabití pohybuje 7-10 dní, vysielačka je na batérie. Aktuálny stav batérie ukazuje svetelná kontrolka na prijímači, rovnako tak stav spreje či stav batérie pri nabíjaní.

  

 

Dosah obojku

S obojkom Reedog Spray Trainer zaistíte výcvik vášho psa na vzdialenosť maximálne 150 m. Pomocou obojku naučíte psíka povely ku ma, zostaň, k nohe alebo privolanie na väčšiu vzdialenosť.

  

Typ korekce 

Výcvikový obojok Reedog Spray Trainer disponuje funkciou zvuku a spreje. Nastaviť je možné dlhé a krátke striekanie spreje a vysoké a nízke varovné pípnutie.

 

Protištěkací mód

Obojok Reedog Spray Trainer je vybavený automatickým inteligentným protištěkacím módom. Pri prvom štekanie psa vydá obojok zvukové upozornenie, po opakovanom štekotu príde výstrel spreje. Obojok má nastaviteľnú citlivosť na štekot v 3 úrovniach: L- nízka, M- stredná a H-vysoká.

 

 Baterie a nabíjení

Prijímač Reedog Spray Trainer je osadený dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 250mAh, nabíja sa po dobu dvoch hodín a výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 3-7 dní. Vysielač je napájaný batériou 2x AAA, aktuálny stav batérie vám ukazuje svetelná kontrolka na prijímači.

  

Počet psů 

Reedog Spray Trainer je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho prijímača ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Vodotěsnost 

Reedog Spray Trainer disponuje výbavou pre použitie v miernom daždi alebo vlhku. Nesmie však dôjsť k ponoreniu a vystavenie príliš prudkému alebo trvalému dažďu.

  

Délka obojku

Sprejový výcvikový obojok má obojok z pevnej gumy a je nastaviteľný od 15-65 cm. Zariadenie môžete z obojku zložiť a nasadiť na iný ľubovoľný remienok. Reedog Spray Trainer je vhodný pre všetkých psov s váhou od 7 kg.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malých psov Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podle značky Reedog Podle typu Zvukové Sprejové Podle vodotěsnosti Vodotěsné Podle počtu psů Pro 2 psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 150 m
Plemeno malé, střední, velké
Funkcia zvuk, sprej, antištěk
Napájanie dobíjecí
Vodotesnosť vodotesný
Počet psů 1 - 2 psy
Dĺžka obojku 15-65
Napájanie nabíjací
Batérie v prijímači 250 mAh
Batérie vo vysielači 2x AAA
Dosah 150 m
Funkcia zvuk + sprej + protištěkací mód
Vodotesnosť Vodotesný
Protištěkací mód áno
Displej nemá
Dĺžka obojku 15-65
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy
Darček zdarma nie
ALZA áno

Súbory

9275-reedogspraytraining.pdf
Prohlášení o shodě - Spray_trainer.pdf

Súvisiace produkty

Zľava -10%

Canicom 200

Skladom, v utorok 6. 6. u vás
131 €
118 €

Porovnať

Vysílač d-control professional 1000
Varianty (2)
Černá Oranžová

Vysílač d-control professional 1000

Týždeň, v stredu 14. 6. u vás
182 €

Porovnať

Obojek pro psa E-collar
Varianty (3)
černá červená růžová

Obojok pre psa E-collar 2 x 29 cm

Na cestě 1 kusů, v piatok 9. 6. u vás
21 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Reedog Spray Trainer

Skladom, v utorok 6. 6. u vás
135 €

Porovnať