Zvukový lokátor Canibeeb PRO
Zvukový lokátor Canibeeb PROZvukový lokátor Canibeeb PRO

Zvukový lokalizátor Canibeeb PRO

Zvukový lokátor na sledovanie pohybu a činnosti loveckého psa, ktorý je vybavený dobíjacou batériou a má ergonomický dizajn. Výhodou je ľahká úprava režimu prostredníctvom displeja a nastaviteľná hlasitosť zvuku, navyše k dispozícii až 4 odlišné zvuky na každom obojku. Beeper je počuteľný až do 200 m.

107 € 88 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Zvukový lokalizátor Canibeeb PRO

Zvukový lokalizátor pre sledovanie pohybu a činnosti loveckého psa, ktorý je vybavený batériou na nabíjanie a má ergonomický design. Výhodou je jednoduchá úprava režimu prostredníctvom displeja a nastaviteľná hlasitosť zvuku, naviac k dispozícii až 4 odlišné zvuky na každom obojku. Beeper je počuteľný až do 200 m. Citlivosť detekcie pohybu nastaviteľná.


8 prevádzkových režimov umožňujú prispôsobiť CANIBEEP PRO podľa vašich požiadavkov a chovaniu vašeho psa:

- režimy 1 až 4: obojok funguje len vtedy, keď je pes v pohybe
- režimy 5 až 8: obojok funguje, keď je pes v pohybe a keď stojí
- Indikátor vybitej batérie: ozve sa pípnutie a kontrolka svetla. Aktivácia / deaktivácia a výber režimu pomocou magnetického kľúča

Špecifikácia

  • Vodeodolný
  • Životnosť batérie: 150 000 pípnutí
  • Hmotnosť: 77 g (vrátane batérie)
  • Rozmery: 38 x 66 x 72 mm
  • Výkon: 1 3-V CR123A lithiová batéria (je súčásťou dodávky)
  • Dĺžka obojka 65 cm - nastaviteľná v kombinácii s veĺkosťou krku od 20 do 50 cm

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.