Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Petwant PWS-101 fontána pre mačky a malých psov

Fontána pre mačky Petwant PWS-101 je vyrobená z nerezovej ocele a 4-vrstvovým filtračným systémom, ktorý zaistí vždy čerstvú a čistú vodu. Otočením kvetinového krytu alebo okvetných lístkov získate 3 rôzne prietoky vody: kvetinový vodopád, kvetinová bublina a jemná fontána. Ultra tichá fontána s jemne modrým nočným LED svetlom, chráni vaše domácich miláčikov pred ochorením močových ciest a obličiek.

 

 

Viac informácií ›

Nie je dostupné
66 € 54 € bez DPH
ks
Kód produktu: P50900
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Petwant PWS-101 je odolná, nerezová fontána, ktorá je vďaka svojej veľkosti vhodná pre mačky a malé psy. Fontána sa ľahko čistí, všetky časti okrem čerpadla a filtrov a kvetinového krytu je možné umývať v umývačke riadu. Pevná fontána pre mačky má kapacitu 2,5 litra, takže váš maznáčik má dostatok vody na pitie, aj keď sa o neho nemôžete postarať. 4-vrstvový filtračný systém zabezpečí, aby bola voda vždy čistá a čerstvá pre vaše milé miláčikov, okrúhle vymeniteľné filtre sa používajú na odstraňovanie nečistôt a častíc jedla. Filter sa skladá z bavlnených vrstiev, aktívneho uhlia, zo škrupín kokosových orechov a živíc. Fontána vody je vybavená najnovším ľahkým nízkotlakovým čerpadlom, ktoré je veľmi tiché, takmer nepočuteľné a nebude vás rušiť (<30 dB), je doplnená aj jemným modrým LED svetlom, ktoré v noci ozdobia Vašu izbu. Petwant PWS-101 má tri nadstavce, s ktorými dosiahnete rôzne prietoky vody: kvetinový vodopád, kvetinová bublina a jemná fontána. Fontána zaistí čerstvú okysličenú vodu po celý deň a podporuje tak pitný režim. Vďaka pravidelnému pitie predchádza ochoreniam močových ciest a močových kameňov.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Misky a fontány Fontány Podľa plemena Fontány a dávkovače vody pro kočky Podľa značky Fontány a dávkovače Petwant

Zobraziť celý popis

Parametre

Objem vody 2,5 litrů
velikost Pro malé psy, Pro nejmenší psy, Pro kočky

Súbory

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené