Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

PetSafe Smart Dog

Elektrický obojok PetSafe SMART DOG - kombináciou elektronického obojku a Bluetooth technológie zmení váš smartphone alebo tablet na tréningové zariadenie umožňujúce odosielať tón, vibrácie alebo statickú stimuláciu na tréningový obojok vášho psa až do vzdialenosti 70 metrov. Obojok je vodotesný, ponoriteľný a vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Objednávky do 2. 6. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v utorok 6. 6.

152 € 125 € bez DPH
ks
Kód produktu: P12679
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
PetSafe Smart Dog
PetSafe Smart Dog
152 €

Popis produktu

Elektronický obojok PetSafe SMART DOG je najnovší spôsob pre tréning vášho psa! Aplikácia SMART DOG eliminuje potrebu ďalšieho diaľkového ovládača-vysielačky, používaného u väčšiny elektronických obojkov. Pomocou Bluetooth technológie sa váš smartphone alebo tablet pripája k tréningovému obojku a umožňuje odosielať tón, vibrácie alebo statickú stimuláciu na tréningový obojok vášho psa až do vzdialenosti 70 metrov. Tento tréningový obojok je perfektnou voľbou pre majiteľov psíkov, ktorí sú v procese výcviku svojho miláčika a majú smartfón. Aplikácia na stiahnutie a umožní vám nielen prehľadnú kontrolu, ale aj zdieľanie tréningového rozhrania s rodinou, prípadne ďalšími povolenými užívateľmi. PetSafe 100 je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1,5 metra, maximálne však po dobu 30 minút. Psík teda môže bezpečne skákať do bazéna s obojkom, môže sa s ním aj kúpať Vysielačka je odolná iba proti dažďu a snehu, nie je však ponoriteľná. Prijímacia jednotka na obojku je dobíjacia a jej nabitie zaberie 2 h, pri plnom dobití vydrží v prevádzke 2 - 3 dni. Stav batérie kedykoľvek zistíte na vašej aplikácii.

Aplikácia vyžaduje telefón kompatibilný s rozhraním Bluetooth® 4.0 s jedným z nasledujúcich operačných systémov: iOS 8 alebo novší / Android 5 alebo novší.

 

 

 

 

Dosah obojka

So šikovnou aplikáciou SmartDog budete mať psíka pod kontrolou na vzdialenosť až 70 m. V horších podmienkach, ako je napr. členitý terén, je možné ľahké zníženie dosahu. Dosah korekcií je ideálny pre výcvik na kratšie vzdialenosti, odstránenie zlozvykov alebo účasť maznáčika na vašich voľnočasových aktivitách.

 

Typ korekcie 

Výcvikový obojok PetSafe SmarDog využíva na korekciu nevhodného správania varianty tónu, vibrácie alebo elektrostatický impulz v 15 nastaviteľných úrovniach intenzity. Sila zvuku a vibrácie je daná a nie je možné ju upravovať. Elektrostatický impulz však nastavíte ľahko v 15 rôznych úrovniach pre optimálny signál na mieru temperamentu aj fyzickým dispozíciám psa.

 

Batérie a nabíjanie

PetSafe Smartdog vydrží na jedno nabitie po dobu cca 2 hodín v prevádzke 2-3 dni. Zariadenie sa dobíja pomocou sieťového adaptéra, ktorý je súčasťou balenia a na vybitie batérie Vás upozorní blikajúca ikonka na prijímači.

 

Vodotesnosť 

PetSafe SmarDog je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1,5 metra, maximálne však po dobu 30 minút s označným IPX7. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v zlých podmienkach (les, bahno, okolie vody) a pes môže prebehnúť vodou. Vysielačka u PetSafe 100 je odolná iba proti dažďu a snehu.

 

Počet psů

Výcvikový obojok PetSafe SMART DOG je pre výcvik iba 1 psa.

 

 

Dĺžka obojka

Pevný nylonový obojok je pohodlný a psíkovi jeho nosenie nebude prekážať. Remienok je nastaviteľný pre maximálny obvod krku 20-71 cm. Obojok je vymeniteľný.

 

Váha a rozmery

Malé rozmery jednotky 7,1 x 4,1 x 3,6 cm zaistia psom pohodlné nosenie obojku. Nízka hmotnosť prijímača je iba 71 g. PetSafe SmartDog je určený pre psy s váhou od 5 kg.

 

 

 

 Výhody

 • Prepojenie s aplikáciou cez Bluetooth
 • Ovládanie iba cez váš telefón, žiadne ďalšie zariadenia
 • Dosah až 70 m
 • Zvuk, vibrácie, impulz v 15tich úrovniach
 • Vodotesný a ponoriteľný prijímač
 • Jednoduché ovládanie cez aplikáciu
 • Dobíjacie
 • 3 roky záruka

 Nevýhody

 • Možné skrátenie dosahu pri pohybe v teréne

 Obsah balení

 • Přijímač
 • Nylonový obojok
 • Sieťový adaptér
 • Návod

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Smart výcvikové obojky SmartPet Výcvik Podľa plemena Pre stredných psov Pre veľkých psov Pre malých psov Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podle značky PetSafe Podle typu Elektrické Vibrační Zvukové Podle vodotěsnosti Vodotěsné Podle počtu psů Pro 1 psa

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 70 m
Plemeno malé, střední, velké
Funkcia impuls, vibrace, zvuk
Napájanie dobíjecí
Počet psů 1 pes
Dosah 50 metrů
Napájanie nabíjací
Dosah 70 m
Funkcia impuls + vibrace + zvuk
Sila impulzu 15
Dĺžka obojku 20 - 71 cm
Výdrž prijímača 2 - 3 dny
Výdrž vysielača 2 - 3 dny
Rozmer prijímača (š/v/h) 7,1 x 4,1 x 3,6 cm
Počet psov 1 pes
Vodotesnosť Vodotěsný, Ponořitelný
velikost Pro malé psy, Pro střední psy, Pro nejmenší psy
Hmotnosť prijímača 71g
Vodotesnosť Vodotěsný

Súbory

PetSafe Smart Dog.pdf

Súvisiace produkty

Zľava -10%
Elektrický výcvikový obojek Canicom 5.800
Varianty (2)
pro 1 psa pro 2 psy

Canicom 5.800

Skladom, v utorok 6. 6. u vás
262 €
236 €

Porovnať

Obojek a přijímač R.A.P.T. 1450 s lokátorem
Varianty (3)
černá oranžová zelená

Obojok a prijímač R.A.P.T. 1450 s lokátorom

3 týdny, v pondelok 26. 6. u vás
313 €

Porovnať

Batéria lítiová CR2 3V

Skladom, v utorok 6. 6. u vás
4 €

Porovnať

Naposledy navštívené

PetSafe Smart Dog

Skladom, v utorok 6. 6. u vás
152 €

Porovnať