Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

SportDog SD-875

Výcvikový obojok Sport Dog Tréner s korekciami zvuk, vibrácie a impulz umožní rozšíriť výcvik až pre 3 psy naraz na vzdialenosť 800 m. Kontinuálny a momentálny impulz je možné nastaviť v 10-tich úrovniach. Zariadenie má vynikajúce vodotesné vlastnosti a aktuálny OLED displej s rýchlou odozvou, ktorý je úsporný, tenký a má dobrú viditeľnosť. Zariadenie je dobíjacie.

Viac informácií ›

Skladom 3 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 5. 6.

282 € 233 € bez DPH
ks
Kód produktu: P248
Záruka: 36 mesiacov

Popis produktu

Výcvikový obojok Sport Dog Tréner je navrhnutý pre pohodlie pri výcviku niekoľkých psov zároveň. Pri dokúpení ďalších prijímačov môžete váš výcvik rozšíriť až pre 3 psy s jednou vysielačkou. Zaobchádzanie vám zjednoduší prehľadné zobrazenie vybraného psa na displeji, tlačidlá pre prepínanie medzi psami a samostatné tlačidlá po stranách vysielačky pre každú korekciu zvlášť. S dosahom do 800 m máte v rukách nadštandardné podmienky pre domáci výcvik a optimálne na použitie v otvorenom teréne. 3 spôsoby korekcie umožnia vybrať ideálny variant a vďaka 10 úrovniam impulzu tiež nastavíte ideálnu silu korekcie. Obojok vám navyše umožní zvoliť zvlášť signál na pochvalu a pokarhanie psa. Môžete tak pokojne vyslať tón, aby ste psíka upozornili, že zareagoval správne. Zvuk je možné využiť aj na privolanie psa, namiesto vášho hlasu a vibrácie napr. ako predstupeň (varovanie) pred korekciou. Dodržaním následnosti signálov čoskoro psa naučíte zareagovať už na varovanie - teda 1. stupeň korekcie. Ďalšou výhodou tohto modelu sú varianty impulzu momentálne = krátky alebo kontinuálne = dlhý. Na rozdiel od väčšiny ostatných obojkov disponujú Sport Dog technologickou úpravou Dry Tek, ktorá vybaví obojok aj na ponorenie - a to priamo na krku psa. Odolnosť činí až 7,9 m pre ponorenie, čo je vynikajúci limit aj napriek tomu, že ide o údaj meraný v ideálnych podmienkach. To je displej veľmi blízky technológii spracovania LCD displejov. Na rozdiel od nich je však tenšia a zároveň výkonnejšia. Má vo výbave vyššiu intenzitu jasu a rýchlu odozvu (cca 1000 x kratšiu ako pri bežných LCD). Na displeji zobrazíte ikonu psa, ktorého práve cvičíte, typ korekcie, stav batérie a úroveň impulzu. Veľké a ľahko hmatateľné tlačidlá sú tým pravým zjednodušením pre váš výcvik. Na boku vysielačky sú umiestnené tlačidlá na voľbu korekcií a na prednej strane tlačidlá zvlášť na zvýšenie a zníženie impulzu a voľbu psa. Riešenie vám urýchli prepínanie medzi funkciami sprehľadní zaobchádzanie s vysielačkou.

 

 

 

Dosah obojka

Šport Dog ponúka zariadenie s maximálnym dosahom na výcvik 800 m. Ide o ideálnu vzdialenosť pre tréning aj v otvorenom teréne. Pre náročný tréning v ťažko dostupnom teréne alebo výcvik profesionálnych či poľovníckych psov je možné zvoliť väčší dosah.

 

Typ korekcie 

Tento výcvikový obojok vám umožní nielen využitie korekcií zvuk, vibrácie, impulz, ale aj 10 stupňov sily impulzu. To vám umožní prispôsobiť nastavenie vášmu psíkovi na mieru.

 

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač funguje na dobíjaciu Li-ion NiMH batériu a pre plné nabitie zariadenia postačí cca 2h s výdržou 40-60 hodín. Vysielač funguje na dobíjaciu Li-ion NiMH batériu a pre plné nabitie zariadenia postačí 2h s výdržou 50-70 hodín.

 

 

Vodotesnosť 

Šport Dog ponúka používateľom zariadenia s vysokým stupňom ochrany proti vode vďaka špeciálnej technológii Dry Tek. Môžete tak vziať svojho chlpáča pokojne k vode as obojkom si môže aj zaplávať. Maximálna hĺbka ponorenia je 7,6 m, údaj zodpovedá laboratórnym podmienkam, preto v praxi počítajte s nižším limitom.

 

Počet psov 

Pri dokúpení náhradných prijímačov je možné výcvik rozšíriť až pre 3 psy s jedinou vysielačkou.

 

 

Dĺžka obojku

Dĺžku obojku môžete nastaviť od 12,7 cm až po maximum 55,88 cm. Šírka remienka činí 1,9 cm.

 

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5 cm, výšku 18 cm (vrátane antény), hĺbku 3 cm a jej váha je 132 g. Prijímač má šírku 3,3 cm, výšku 6,6 cm, hĺbku 3,1 cm a jeho váha je 125 g.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Výcvik Podľa plemena Pre malých psov Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 600 až 1000 metrov Podle značky SportDog Podle typu Elektrické Vibrační Zvukové Podle vodotěsnosti Voděoodolné Vodotěsné Ponořitelné Podle počtu psů Pro 1 psa Pro 2 psy Pro 3 psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 800 m
Plemeno malé, střední, velké
Funkcia impuls, vibrace, zvuk, booster
Napájanie dobíjecí
Počet psů 1 - 3 psy
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Napájanie nabíjací
Batérie v prijímači 160 mAh
Batérie vo vysielači 200 mAh
Dosah 700 m
Funkcia impuls + vibrace + zvuk + booster
Sila impulzu 8
Sila vibrácie 1
Síla zvuku 1
Protištěkací mód nie
Displej LCD podsvícený
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Výdrž prijímača 1 - 3 dny
Výdrž vysielača 1 - 3 dny
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,2 x 2,6 x 2,5 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,7 x 8,8 x 2,5 cm
Hmotnosť prijímača 49 g
Hmotnosť vysielača 110 g
Počet psov 1 - 3 psy
Vodotesnosť Voděodolný, Vodotěsný, Ponořitelný
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy
Vodotesnosť Vodotěsný
Vodotesnosť voděodolný, vodotěsný, ponořitelný

Súbory

7489-sportdog-sd-875e-cz-sk-manual.pdf

Súvisiace produkty

Akumulátor do přijímačů Reedog

Skladom, v pondelok 5. 6. u vás
15 €

Porovnať

Vysielačka Patpet T700

Skladom, v pondelok 5. 6. u vás
67 €

Porovnať

Obojok a prijímač Patpet 650

Skladom, v pondelok 5. 6. u vás
38 €

Porovnať

Výcvikový obojek Dogtra iQ Plus
Varianty (2)
pro 1 psa pro 2 psy

Dogtra iQ Plus

Skladom, v pondelok 5. 6. u vás
278 €

Porovnať

Varianty (2)
pro 1 psa pro 2 psy

Patpet 620

Na cestě 19 kusů, v piatok 9. 6. u vás
160 €

Porovnať

Naposledy navštívené

SportDog SD-875
Varianty (1)
pro 1 psa

SportDog SD-875

Skladom, v pondelok 5. 6. u vás
282 €

Porovnať