Petrainer PET998DR

Petrainer PET998DR je základný elektronický výcvikový obojok s dosahom až 300 metrov, vodeodolným prijímačom a možnosťou ovládať až 2 psy naraz. Jedná sa o najdostupnejší obojok na trhu v pomere ceny a výkonu, ktorý odporúčame skôr nenáročným majiteľom, ktorí s výcvikom psa začínajú. Má malú, ľahkú a ergonomicky tvarovanou vysielačkou, ktorá sa veľmi dobre drží v ruke. Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteľný v 99-tich úrovniach.

Výber varianty produktu

51 € 42 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 26. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Petrainer PET998DR

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ/SK návod. 

 

 

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok Petrainer PET998DR sa radí medzi základné výcvikové obojky. Jedná sa o najdostupnejšie obojok na trhu v pomere ceny a výkonu, ktorý odporúčame skôr nenáročným majiteľom, ktorí s výcvikom psa začínajú. Aj napriek tomu, že sa jedná o základný a cenovo dostupný obojok, ponúka mnoho funkcií a pre bežný výcvik je naozaj dostačujúca. Dosah obojku je len 300 metrov, takže je vhodný skôr pre výcvik základných povelov ako sú: ku mne, k nohe, zostaň pod. Obojok Petrainer PET998DR disponuje funkciami vibrácie, el. statický impulz a zvuk. Medzi hlavné výhody elektronického obojku PET998DR patrí možnosť nastavenia sily impulzov a vibrácií. U obojku je možné nastaviť silu impulzu a vibrácií od úrovne 0 až 100 vďaka tomu je obojok vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 5 kg až do 90 kg. Navyše vďaka šikovnému pohybovému senzoru šetrí obojok energiu - akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne sa do režimu stand-by. Vysielačka u PET998DR má nepodsvietený LCD displej, je veľmi malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná pre dobré držanie v ruke. Oproti svojmu predchodcovi má už PET998DR nabíjací prijímač aj vysielačku. Navyše je dodován s vodeoodolným prijímačom (nevadí mu dážď a sneh). Prikúpením ďalších prijímačov možno výcvikový obojok Petrainer PET998DR rozšíriť pre výcvik až 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami).

 

 

 Dosah obojku

Petrainer PET998DR vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti maximálne 300 metrov. Z tohto dôvodu odporúčame tento obojok skôr nenáročným majiteľom, ktorí s výcvikom psa len začínajú.

 

Typ korekciie

Petrainer PET998DR má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz. Vibráciu a silu impulzu si môžete nastaviť v 99-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na vysielači.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka u Petrainer PET998DR je osadená dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 550 mAh a jej výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 1 až 2 mesiacov. V prijímači je tiež dobíjací akumulátor, s kapacitou 200mAh a jeho výdrž sa pohybuje okolo 3 až 7 dní.

 

Vodotesnosť

Nie je vodotesný. Je ideálnou voľbou skôr pre základné použitie, nie pre výcvik psov vo vode. 

 

Počet psov

Petrainer PET998DR je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Petrainer PET998DR má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 60cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 8cm, hĺbku 2,2cm a jej váha je 63 gramov. Prijímač má šírku 6cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 3cm a jeho váha je 49 gramov.

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 200 mAh
Hmotnost vysílače 87 g
Výdrž vysílače 1 - 3 měsíce
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD nepodsvícený
Vodotěsnost bez ochrany
Funkce impuls + vibrace + zvuk + světlo
Napájení nabíjecí
Frekvence 433,92 MHz
Hmotnost přijímače 53 g
Baterie ve vysílači 550 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 4 x 12,5 x 2,2 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 6 x 3,5 x 3 cm
Délka obojku 20 - 60 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 99
Síla impulzu 99
Dosah 50 - 300 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.